Cabana Terra - Hidro Com Vista, Lareira E Cafe Da Manha
| Wi-Fi | Αθλητικές δραστηριότητες Ψάρεμα | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Πρωινό Πρωινό στο δωμάτιο | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Cabana Terra - Hidro Com Vista, Lareira E Cafe Da Manha Nova Petropolis προσφέρει στους επισκέπτες μια χαλαρωτική εμπειρία παρέχοντας πρόσβαση στο τζακούζι.
Όσοι θέλουν να εξερευνήσουν τη γύρω περιοχή μπορούν να επισκεφθούν την Πλατεία της Δημοκρατίας, που απέχει περίπου 7 χλμ. από αυτή τη σαλέ με 1 υπνοδωμάτιο.
Οι επισκέπτες αυτής της βίλας με 1 μπάνιο μπορούν να θαυμάσουν τη θέα στη λίμνη. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες για την άνεση των επισκεπτών.
Για αυτοεξυπηρέτηση στην τραπεζαρία προσφέρονται παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάσιας Ντο Σουλ43 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Υποαλλεργικά δωμάτια
- Τζάκι
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Cabana Terra - Hidro Com Vista, Lareira E Cafe Da Manha έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Cabana Terra - Hidro Com Vista, Lareira E Cafe Da Manha μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Cabana Terra - Hidro Com Vista, Lareira E Cafe Da Manha;
Το κόστος διαμονής σε η Cabana Terra - Hidro Com Vista, Lareira E Cafe Da Manha αποτελεί 180$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Προσφέρεται πρωϊνό σε η Cabana Terra - Hidro Com Vista, Lareira E Cafe Da Manha;
Ναι, η Cabana Terra - Hidro Com Vista, Lareira E Cafe Da Manha σερβίρει ευρωπαϊκό πρωϊνό. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.